Mladší žáci

Výsledky  |  Mladší žáci

Krajská soutěž JmKFS 1. třídy - 7.kolo01.10.2016
1:0 (1:0)

FK DRNOVICE

AFK TIŠNOV


Sestava:

Pavlas - Farkaš, Daniel, Pestr, Mašek, Sedláček, Borek, Krésa, Konečný, Haranz, Dřevěný V. a J.

Dnes jsme zajížděli na hřiště dosavadního lídra tabulky. Minulý rok jsme tady těsně vyhráli po urputném a tvrdém boji, který moc fotbalové krásy nepobral. Historie se zopakovala až na výsledek, který nyní skončil lépe pro domácí.

Začali jsme málo důrazně, bez pohybu a s řadou nepřesností. Domácí měli mírnou územní převahu, my se snažili podnikat rychlé kontry. Domácí si díky tlaku vynutili sérii rohů a z jednoho z nich zakončili přízemní střelou na zadní tyč, když naše obrana byla málo důrazná při bránění ve vápně. Hned z rozehry jsme měli velikou šanci na vyrovnání, Vojta Dřevěný vysunul kolmicí Adama Sedláčka do brejku, ten však z pravé strany gólmana (který nastoupil předtím  za domácí i za starší žáky) neprostřelil. Z dorážky ještě mohl Kuba Dřevěný a dnes dobře hrající hráč starší přípravky Kryštof Haranz zakončovat, ale bohužel nebyli jsme dostatečně důrazní. Za chvíli naopak naše obrana si špatně přebrala útočící hráče a po centru z pravé strany naštěstí domácí útočník na vápně střílel mimo branku. Druhou část první půlky jsme byli zase v převaze my, ale naše kombinace končili většinou bez zakončení na neprostupném obranném valu domácích.

Druhý poločas se hrál podobně urputný a tvrdý boj, žádné z mužstev si opět nevypracovalo čistou gólovou šanci. Posledních 10 minut zápasu jsme vysunuli naše řady dopředu a posílili útok. Naše křečovitá snaha k ničemu nevedla, naopak málem jsme byli potrestáni z brejku, kdy se dva domácí hráči ocitli sami před naším gólmanem, ale Peťa výborně, i když trochu se štěstím, kryl dorážku na malém vápně.

Dnes jsme byli všude o krok pozadu, z toho pramenili individuální chyby a řada nepřesných přihrávek. První porážka v sezóně musí být pro nás impulsem k tvrdé práci na tréninku , protože nás  příští sobotu čeká další velice těžké utkání s Blanskem.

Zpět na výpis výsledků


Copyright © 2014 AFK Tišnov.